wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » SPILLERS wysokiej jakości brytyjskie pasze dla koni
Nasze hity
Kontakt
  • ForHorses - pasze i suplementy dla koni
    NIP: 692-250-61-71
  • E-mail:kontakt@forhorses.pl
  • Telefon603-79-84-60
  • Godziny działania sklepuCodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 14.00.

SPILLERS wysokiej jakości brytyjskie pasze dla koni

Data dodania: 10-02-2019

Brytyjskie pasze i sieczki SPILLERS to produkty łączące w sobie najwyższą jakość wspartą wieloletnimi badaniami nad
żywieniem koni.


Bogata oferta produktów umożliwia skomponowanie codziennej diety dla różnych typów koni i kucy. Żywienie zarówno koni sportowych, hodowlanych, starszych, otyłych, a także rekreacyjnych staje się mniej skomplikowane!

SPILLERS oferuje specjalną linię niskoskrobiowych i niskocukrowych pasz i sieczek dla koni podatnych na ochwat, koni wrzodowych czy mających problemy zdrowotne (m.in. problemy gastryczne, syndrom Cushinga) oraz problemy z przyrostem masy.

Linia produktów wysokowłóknistych obejmuje zarówno sieczki dla koni rekreacyjnych, sportowych, wrzodowych, podatnych na ochwat oraz pasze typu mesz dla koni starszych oraz z problemami przewodu pokarmowego, które łączy niska zawartość skrobi i cukru, wysoki udział włókna oraz dobroczynny wpływ na układ pokarmowy.

Pasze niskoenergetyczne i bezowsowe to produkty stworzone z myślą o rekreacyjnych i nadpobudliwych koniach. W ich składzie znajdują się komponenty wolnouwalniajace energię takie jak jęczmień, otręby ryżowe czy ekstrakt ze słonecznika.

Balansery i koncentraty to produkty przeznaczone do uzupełnienia niezbędnych witamin i minerałów w codziennej diecie opartej na sianie. Produkty te bardzo dobrze sprawdzają się w żywieniu koni, które są w doskonałej formie i nie potrzebują dodatkowego źródła energii, a jedynie uzupełnienia białka, witamin i minerałów.

Pasze dla koni hodowlanych oraz młodzieży są bogate w wysoko strawne włókno i kontrolowany poziom skrobi, wspierają zdrowie i są bogate w wapń oraz inne wysoceprzyswajalne składniki odżywcze, witaminy, minerały, mikro- i makroelementy.

Konie starsze często borykają się z utratą wagi, problemami z układem ruchu, układem pokarmowym czy uzębieniem przez co wymagają zupełnie innej diety niż konie użytkowe. SPILLERS oferuje specjalną gamę produktów dla koni starszych oznaczonych logo Senior Friendly.
 

Conditioning to specjalna linia produktów dla koni wymagających przyrostu masy. Produkty te bazują na jęczmieniu, otrębach ryżowych, oleju i kukurydzy, dzięki czemu nie powodują nadpobudliwości i mogą być stosowane zarówno przez konie rekreacyjne jak i sportowe.

Obok typowej paszy dla koni sportowych, SPILLERS oferuje dwie linie paszy dla koni sportowych z wolnouwalnianą energią Response Slow Energy oraz szybkouwalnianą energią Response Instant Energy w zależności od temperamentu i aktualnych potrzeb żywieniowych konia. Wszystkie pasze dla koni sportowych zawierają wysoki poziom witaminy E wsprierającej pracę mięśni, kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6, wysokiej jakości białko oraz wysoki poziom witamin i chelatowanych minerałów.

Musli, granulaty, koncentraty oraz sieczki wyróżniają się wysokim poziomem wysokoprzyswajalnych witamin i minerałów, wysoką jakością składników oraz certyfikatem jakości i gwarancji składu.

Wszystkie produkty SPILLERS posiadają akredytację Brytyjskiego Związku Zawodowego Handlu Zagranicznego (BETA) odnośnie Naturalnie Występujących Zabronionych Substancji (NOPS), co czyni je bezpieczną i wolną od dopingu paszą dla koni sportowych.

Pełna oferta produktów SPILLERS kliknij TUTAJ.

Przejdź do strony głównej