wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Saracen Horse Feed
Wysyłka worka paszy od 10zł
Nasze hity
Kontakt
  • ForHorses - pasze i suplementy dla koni
    NIP: 692-250-61-71
  • E-mail:kontakt@forhorses.pl
  • Telefon603-79-84-60
  • Godziny działania sklepuCodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 14.00.

Saracen Horse Feed

Saracen Horse Feed
SARACEN HORSE FEEDS MA JASNY CEL - "ZOSTAĆ MARKĄ WYBORU DLA WSZYSTKICH POTRZEB ŻYWIENIOWYCH KONI".
Wierzymy, że możemy to osiągnąć poprzez stałe wykorzystywanie wiedzy do badań i formułowania diet przy użyciu najlepszych dostępnych składników, a także poprzez utrzymywanie stałego, wartościowego i przyjaznego podejścia, którego oczekują i wymagają nasi klienci.

Nasza działalność opiera się na związkach, badaniach, pasji i zaangażowaniu w żywienie koni, co jest w centrum naszej działalności.

NASZA FILOZOFIA I LUDZIE
Saracen inwestuje w przyszłość, budując oparte na zaufaniu relacje i rozwijając długoterminowe partnerstwa, które pozwalają nam wyjść poza dzisiejsze zyski i osiągnąć zrównoważoną przyszłość. Staramy się dostarczać wiodące na rynku produkty i działać w sposób przyjazny dla środowiska.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PASZE SARACEN
1. Mamy politykę otwartej deklaracji. Oznacza to, że KAŻDY składnik, którego używamy, jest zadeklarowany na naszych etykietach. Stawiamy sobie najwyższe standardy w zakresie kontroli jakości, a coroczne kontrole jakości określają naszą dalszą zgodność z Kodeksem postępowania UFAS NOPS.

2. Posiadamy profesjonalny, wykwalifikowany i pełen pasji zespół, który ciężko pracuje, aby wysłuchać Twoich potrzeb żywieniowych, celów i ambicji.

3. Zapewniamy pełną gamę pasz dla koni od źrebięcia do seniora, które są poparte badaniami z Kentucky Equine Research (KER).

4. Proponujemy diety, które zapewniają opłacalne odżywianie i udowodniono, że przynoszą rezultaty.

5. Ufają nam profesjonaliści we wszystkich dyscyplinach jeździeckich - odwiedź nasze strony ambasadorów marki i dowiedz się, dlaczego Carl Hester, Francis Whittington i Philip Spivey, wszyscy wybierają Saracen.

6. Posiadamy najnowocześniejszy zakład produkcyjny, który umożliwia dostarczanie Tobie i Twoim koniom pasz, które zawierają jedne z najbardziej innowacyjnych składników najwyższej jakości, w procesie "ustalonej formulacji", który zapewnia wysoką jakość konsystencji. Jesteśmy zaangażowani w produkcję i dostarczanie produktów i usług, które wzmacniają naszą reputację w zakresie jakości i wyników.

7. Nasze pasze czerpią energię z "super włókien" i źródeł oleju, zamiast używać bardziej tradycyjnych źródeł energii, takich jak skrobia / składniki zbożowe, które są nienaturalne dla koni do konsumpcji i mogą przyczyniać się do zachowań pobudliwych.

"Super Fibres" i źródła energii olejów są bardziej naturalnymi produktami dla układu trawiennego konia, a także zapewniają końowi powolne, stałe i zrównoważone uwalnianie energii. Może to przyczynić się do wydajności konia, zwiększając koncentrację i skupienie, np. Re-Leve®.

8. Kiedy zboża są używane w naszych paszach dla koni sportowych, gdzie źródła energii o szybkim uwalnianiu są wymagane dla wyższych poziomów wydajności, są mikronizowane w ramach ścisłej kontroli jakości. Proces mikronizowania zwiększa strawność..

9. Nasze diety są w pełni wzbogacone witaminami i minerałami, używamy minerałów Bioplex w celu zwiększenia dostępności i wchłaniania. Strategicznie wykorzystujemy witaminę E, która pomoże poprawić wydajność, układ immunologiczny, jakość siary i jakość nasienia.

10. Wysokiej jakości białko jest niezbędne do regeneracji komórek, tkanek i mięśni. W Saracen Horse Feeds Ltd. stosujemy wyłącznie najwyższej jakości źródła białka, pełne niezbędnych aminokwasów, w tym soję i lucernę.