wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Dengie Horse Feed
Nasze hity
Kontakt
  • ForHorses - pasze i suplementy dla koni
    NIP: 692-250-61-71
  • E-mail:kontakt@forhorses.pl
  • Telefon603-79-84-60
  • Godziny działania sklepuCodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 14.00.

Dengie Horse Feed

Dengie Horse Feed


DENGIE - 100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW


 

Pasza odgrywa ogromną rolę w życiu naszych koni i zwierząt domowych. Właściciele coraz częściej chcą wiedzieć skąd pochodzą składniki i jak zdrowe są karmy dla zwierząt. Niska jakość paszy może wpływać na wydajność, zdrowie i dobre samopoczucie. Mając to na uwadze, wprowadziliśmy na rynek nasze logo 100% naturalne, które pomaga w informowaniu o pochodzeniu surowców, z których korzystamy oraz o kontroli nad tym, jak są one przetwarzane.

DENGIE 100% Natural demonstruje nasze naturalne kwalifikacje i gwarantuje, że każdy składnik jest dostarczany przez naturę przy minimalnym przetwarzaniu w celu zachowania jak największej naturalnej dobroci. W DENGIE sami produkujemy jak najwięcej składników, których źródła są tak lokalne, jak to tylko możliwe, aby wspierać brytyjskich rolników. 5000 akrów lucerny i 1000 akrów trawy, które uprawiamy, znajduje się w promieniu dwudziestu mil od naszych zakładów produkcyjnych i dokładnie śledzić proces produkcji. Lucerna w każdym opakowaniu DENGIE wywodzi się z pola, na którym wyrosła.
 

 
 

WSPÓŁPRACA Z NATURĄ

Lucerna jest członkiem rodziny grochu i fasoli i ma głębokie korzenie, które umożliwiają jej dostęp do wody i minerałów w glebie. To sprawia, że ​​jest to bardzo pożywna roślina, a także jest korzystna dla struktury gleby. Lucerna jest w stanie pobrać azot z atmosfery i przekształcić go we własną tkankę i umieścić trochę z powrotem w glebie. Oznacza to, że nie są potrzebne żadne dodatkowe nawozy, a uprawy w polu wymagają mniej nawozów. 

Nasza uprawiana przez Brytyjczyków trawa z pól łąkowych w hrabstwie Lincolnshire jest w 100% naturalna i nie zawiera pozostałości pestycydów. Trawy są zbierane od maja do października i suszone, aby uzyskać spójne, czyste źródło wysoko strawnego włókna. W naszych polach nie stosuje się surowców modyfikowanych genetycznych, dzięki czemu nadają się one do wykorzystania w gospodarstwach ekologicznych. Od 2013 roku stosujemy olej z nasion rzepaku uprawianego w Wielkiej Brytanii, zamiast oleju sojowego z Brazylii.
 

PIONIERSKA TECHNOLOGIA

DENGIE był pionierem stosowania technik suszenia w wysokich temperaturach w Wielkiej Brytanii w celu zachowania jakości odżywczej włókna dla koni. Ten proces suszenia - w przeciwieństwie do tradycyjnych technik suszenia na słońcu stosowanych do produkcji siana - pozwala na zbiory znacznie wcześniej, dzięki czemu są bardziej strawne i mają więcej energii i naturalnych składników odżywczych. Oznacza to, że produkt końcowy jest czysty z bardzo niskimi poziomami pyłu i pleśni, dzięki czemu idealnie nadaje się do koni użytkowych lub osób z problemami układu oddechowego.

Szukaj produktów z logo 100% naturalne i bądź pewny, że robisz to, co najlepsze dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego konia.

Logo 100% naturalne pojawia się na Alfa-A Oil, Alfa-A Molasses Free, Hi-Fi Molasses Free, Alfa-Beet, Alfalfa Pellets, Meadow Grass with Herbs i Grass Pellets.


BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ PASZ

DENGIE to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju.
Wszyscy w DENGIE są dumni z naszego związku z Matką Naturą i zawsze pamiętamy, że musimy rozwijać nasze uprawy w sposób przyjazny dla środowiska, tak bardzo jak to tylko możliwe, zarówno dla dobra naszych klientów, jak i dla zapewnienia przyszłej trwałości tego, co robimy. Nasi rolnicy są rolnikami z pokolenia na pokolenie i chcą zapewnić opłacalną przyszłość dla przyszłych pokoleń.GWARANCJA JAKOŚCI

Istnieje wiele organizacji, które udzielają akredytacji DENGIE w ramach naszej gwarancji jakości.

 Znalezione obrazy dla zapytania ufas femas beta nops


SKŁADNIKI PASZY

UFAS i FEMAS są dobrowolnymi programami opracowywanymi w odpowiedzi na zapotrzebowanie na ulepszone pasze i bezpieczeństwo żywności. Zatwierdzenie w ramach programów zapewnia niezależną weryfikację, czy firma spełnia zobowiązania prawne wynikające z ogólnego prawa paszowego. Produkty DENGIE są zatwierdzane zarówno przez UFAS, jak i FEMAS.
Systemy oparte są na zasadach HACCP, uznawanym na całym świecie systemie analizy zagrożeń, którego pionierem była agencja kosmiczna NASA. W ciągu ostatnich lat HACCP stał się głównym wymogiem przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności i pasz.


BETA NOPS

W 2009 r. Brytyjskie Stowarzyszenie Zawodów Konnych wprowadziło kodeks postępowania w odniesieniu do naturalnie występujących substancji zabronionych (NOPS). Celem kodeksu postępowania jest identyfikacja producentów wykazujących należytą staranność w zmniejszaniu ryzyka zanieczyszczenia NOPS. Ze względu na charakter niektórych NOPS nie można już oferować gwarancji, że produkt jest od nich wolny. Firmy, które podejmują takie działania, najprawdopodobniej nie będą w pełni świadome potencjalnego ryzyka zanieczyszczenia. Produkty DENGIE są zatwierdzone w ramach programu NOPS. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o NOPS, odwiedź stronę http://www.beta-uk.org lub wyślij nam e-mail.

 

KOMPONENTY PASZOWE

W paszach DENGIE nie stosuje się żadnych surowców modyfikowanych genetycznie, dzięki czemu nadają się one do karmienia koni trzymanych w gospodarstwach ekologicznych lub tych dostarczających obornik do gospodarstw ekologicznych. Jeśli potrzebujesz listu lub oświadczenia skontaktuj się z nami pod adresem: feeds@dengie.com lub zadzwoń pod numer 0845 345 5115