wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Czy Wasze konie lubią Horslyxy?
Wysyłka worka paszy od 10zł
Hity
Kontakt
  • ForHorses
    pasze i suplementy dla koni
    NIP: 692-250-61-71
  • E-mail:kontakt@forhorses.pl
  • Telefon603-79-84-60
  • Godziny działania sklepuCodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 14.00.

Czy Wasze konie lubią Horslyxy?

Data dodania: 11-07-2019

Czy Wasze konie lubią Horslyxy? Te lizawki są nie tylko bardzo smaczne, ale również bogate w witaminy, minerały i pierwiastki śladowe niezbędne dla zdrowia Waszych koni!

Występują w różnych wariantach:
Original – najbardziej klasyczna wersja Horslyxów, oprócz witamin, minerałów i pierwiastków śladowych bogata w silne przeciwutleniacze, które korzystnie wpływają na zdrowie układu odpornościowego. Wysoka zawartość olejów dla zdrowej skóry i sierści oraz biotyna, cynk i metionina dla zdrowych kopyt.
Respiratory – dodatkowo wzbogacona mentolem, eukaliptusem i anyżem, które dbają o to, aby w drogach oddechowych nie zatrzymywał się śluz, dzięki czemu koń łatwiej oddycha, a problemy z oddychaniem zostają znacząco zredukowane.
Garlic – dodatkowo wzbogacona o czysty olej czosnkowy, który pomaga koniom odstraszać gryzące owady.
Mint – dodatkowo wzbogacona o czysty olejek miętowy, dający lizawce przyjemny i orzeźwiający smak.
Mobility  - dodatkowo wzbogacona o glukozaminę i MSM wspierające zdrowie stawów.
Pro Digest – dodatkowo wzbogacona o probiotyki, drożdże oraz wodorosty i korę wiązu czerwonego, które korzystnie wpływają na układ pokarmowy. Podwyższona zawartość magnezu (w stosunku do pozostałych Horslyxów) dodatkowo uspokaja nerwowe konie. O smaku korzennego jabłka!


alt
Bez względu na wariant smakowy, wszystkie Horslyxy to zdrowa alternatywa dla smakołyków, które mają mniej składników odżywczych. Ponadto lizanie zwiększa produkcję śliny, która pomaga wspierać układ trawienny. Idealne rozwiązanie dla starszych koni o słabym uzębieniu, które mają problemy z gryzieniem paszy treściwej, a tak jak wszystkie konie potrzebują witamin i minerałów w codziennej diecie. Do stosowania w celu uzupełnienia niedoborów składników odżywczych występujących w przypadku karmienia wyłącznie zbożem i/lub sianem.
 
Doskonale spisuje się jako podawana z ręki nagroda za dobre zachowanie i wykonane ćwiczenia, jest idealnym rozwiązaniem do wykonywania ćwiczeń rozciągających oraz pozwala odwrócić uwagę podczas rutynowych wizyt weterynarzy, kowali czy zabiegów. Zachęta dla koni, które trudno złapać na pastwisku, a także podczas golenia, by zmniejszyć ryzyko nerwowego zachowania.
 
Odpowiedni dla wszystkich koni – od koni w stanie spoczynku, wymagających niskokalorycznej diety do koni wyczynowych, których potrzeby żywieniowe wymagają dodatkowej suplementacji. Bezpieczne dla koni zagrożonych ochwatem!
Lizawki nie zawierają utwardzaczy chemicznych, sztucznych barwników ani konserwantów!
 
A Twój koń ma już swojego Horslyxa?
Przejdź do strony głównej